До уваги батьків майбутніх першокласників!!!

З 17.04.2023 року закладами загальної середньої освіти Немирівської міської ради розпочато прийом заяв на зарахування до 1-х класів на 2023-2024 навчальний рік. Інформація про перелік необхідних документів розміщена на сайтах закладів освіти.

13:35 13.04.2023

Реформування шкільного харчування

У рамках реформи шкільного харчування  під патронатом першої леді України Олени Зеленської створений інформаційний портал «Знаїмо» https://znaimo.gov.ua , який функціонує з 15 грудня 2021 року. На Інтернет- платформі представлено необхідну інформацію для керівників закладів освіти про перебіг реформи та нормативи шкільного харчування; створені розділи для вчителів і батьків, де можна дізнатися, як формувати культуру харчування вдома та в школі. Також є окремий розділ для учнів, де в доступній формі, з використанням ігор та тестів, викладено основи здорового харчування. Окрім того, платформа містить розділ про бізнес підтримку шкіл.

08:17 25.01.2022