Накази ВО Немирівської МР №1-ОД «Про організацію харчування здобувачів освіти в закладах загальної середньої освіти Немирівської міської ради в 2022 році»

Тип документу: Накази ВО Немирівської МР
Дата: 04.01.2022
Номер документу: 1-ОД
Назва документу: Про організацію харчування здобувачів освіти в закладах загальної середньої освіти Немирівської міської ради в 2022 році
Прикріплені файли:
  1. Наказ №1-ОД Про орган-ю харч-я в ЗЗСО в 2022 (0.03 МБ)

Керуючись ст. 32, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 Закону України «Про освіту», ст. 21 Закону України «Про загальну середню освіту», ст. 5 Закону України «Про охорону дитинства», згідно Постанови КМУ від 24.03.2021 р.№305 «Про затвердження норм  та Порядку  організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», Постанови КМУ від 18.08.2021 №871 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. №305», спільного листа МОНУ і МОЗУ від 07.07.2021 №1/9-347/26-04/19995/2-21 «Щодо окремих питань організації харчування у 2021-2022 роках у закладах дошкільної, загальної середньої освіти», Постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 р. № 116 «Порядок надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», постанови Головного державного санітарного лікаря України від 06.09.2021 р №10 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»,  на виконання рішення виконавчого комітету Немирівської міської ради № 33 від 20.07.2021 року «Про організацію харчування здобувачів освіти в закладах загальної середньої освіти Немирівської міської ради в 2022 році», у зв’язку із  поширенням коронавірусної хвороби COVID-19  та з метою організації   харчування здобувачів освіти 1-4 класів та 5-11 класів пільгових категорій, здобувачів 1-4 класів, які не відносяться до пільгових категорій,

НАКАЗУЮ:

1. Встановити з  01 січня 2022 року  вартість харчування   за один день в розмірі 16  грн.

2. Організувати з  01 січня 2022 року безкоштовне харчування здобувачів освіти 1-11 класів пільгових категорій, а саме: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей, батьки яких є учасниками операції збройних сил, дітей з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у інклюзивних класах, дітей інвалідів, дітей, батьки яких з числа осіб, визначених у ст.10 ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»  в закладах загальної середньої освіти Немирівської міської ради  за рахунок  коштів  місцевого бюджету.

3. Організувати з 01 січня 2022 року  харчування здобувачів освіти 1-4 класів закладів загальної середньої освіти міста Немирова (крім здобувачів освіти, які проживають у сільській місцевості Немирівської міської територіальної громади), які не відносяться до пільгових категорій та проживають на території Немирівської міської територіальної громади, з 50% батьківською доплатою.

4. Організувати з 01 січня 2022 року харчування здобувачів освіти 1-4 класів  закладів загальної середньої освіти в сільській місцевості та вихованців дошкільних груп при цих закладах, які не відносяться до пільгових категорій та проживають на території Немирівської міської  територіальної громади за рахунок коштів місцевого бюджету.

5. Керівникам закладів загальної середньої освіти:

5.1. Забезпечити та здійснювати постійний контроль за якістю харчування, виконання норм харчування та дотримання термінів реалізації продукції, при наявності сертифікатів якості на продукти харчування.

5.2. Забезпечити організацію харчування здобувачів освіти у  закладах загальної середньої освіти з дотриманням чинного законодавства і діючих санітарно-гігієнічних нормативів, здійснити заходи по забезпеченню життя і здоров’я дітей.

6. Відповідальність за організацію харчування здобувачів освіти пільгових категорій, за матеріально-технічний стан харчоблоку (їдальні, буфету), додержання вимог санітарного законодавства покласти на керівників закладів освіти.

7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти                                                Алла МРИЩУК