Учнів Ліцею № 1 м. Немирова возитиме новий сучасний шкільний автобус

Дата: 03.11.2021 21:58

Учнів Ліцею № 1 м. Немирова возитиме новий сучасний шкільний автобус.
27 жовтня голова Вінницької ОДА Сергій Борзов   разом з народним депутатом України Іриною Борзовою передали Немирівській територіальній громаді шкільний автобус, придбаний на умовах співфінансування держави та Немирівської міської ради. Автобус обладнано спеціальним підйомником для перевезення пасажирів на візках. Ще 15 таких же автобусів було передано й іншим громадам Вінницької області.
        Відтепер учні Ліцею №1 м.Немирова з радістю будуть вирушати на новенькому автобусі до школи. Адже він – це перш за все безпека дітей у дорозі до школи, спокій батьків, і, звичайно, забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного школяра.

Педагогічний колектив, учні та їх батьки щиро дякують Немирівській міській раді та голові Немирівської територіальної громади Віктору Качуру за сприяння в придбанні автобуса.