ЩЕДРИЙ ВЕЧІР, ДОБРИЙ ВЕЧІР!

Дата: 13.01.2022 11:31

Давні традиції щедрувати під час Новорічних свят підтримали колектив та діти  Немирівського центру дитячої та юнацької творчості. Сьогодні, 13 січня, із дзвінкими піснями, гарним настроєм та теплими словами побажань вони завітали до міської ради.

Дотримуючись народних звичаїв, вони зуміли створити різдвяний настрій та нагадали всім присутнім про новорічне диво. Щирі побажання добробуту, здоров’я та радості лунали з дитячих уст.

У свою чергу міський голова Віктор Качур  і начальник відділу освіти  Алла Мрищук та весь колектив із вдячністю прийняли побажання дітей, подарувавши їм солодощі . Діти з гарним настроєм залишили міську раду  та обіцяли наступного року прийти з новими привітаннями.