В рамках Тижня безпеки життєдіяльності дитини у Сподахівському ЗДО «Пролісок» відбулася зустріч з інспектором сектору ювенальної превенції СП Вінницького РУПГКНП і Вінницькій області.

Дата: 25.04.2023 16:09

В рамках Тижня безпеки життєдіяльності дитини у Сподахівському ЗДО «Пролісок» відбулася зустріч з  інспектором сектору ювенальної превенції СП Вінницького РУПГКНП і Вінницькій області лейтенантом поліції Майданюк В.М. Під час заходу працівник поліції розповів малечі про обов’язкове дотримання правил дорожнього руху та правил особистої безпеки. Інспектор  повідомив про світловідбиваючі елементи та наголосив на необхідності їх використання у темну пору доби. Та особливу увагу звернув на те, як діяти з незнайомими предметами та чому їх потрібно остерігатися та повідомляти про них дорослим.
    Неможливо передбачити всі ситуації, які можуть загрожувати життю та здоров’ю, але завдяки проведеному заходу діти не тільки закріпили знання Правил дорожнього руху , а й набули життєвих навичок безпеки повсякденного життя.
     Всі діти були в захваті від змістовного спілкування з поліцейським.