Дата: 18.05.2023 11:23

18 травня 2023 року учні Муховецького ліцею взяли участь в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»). Нашу команду «Незламні» (середня вікова група) гостинно зустрічали у Агрономічненському ліцеї Вінницького району Вінницької області. Рій «Незламні» змагався у шести конкурсах: «Впоряд», «Відун», «Рятівник», «Пластун», «Стрільба», «Смуга перешкод».
     Переможці гри серед 27-ми команд будуть визначені в суботу, 20 травня.
     Щиро дякуємо учасникам гри, адже на таких хлопчиках і дівчатках будуватимемо майбутнє України !
    Безмежно дякуємо Збройним Силам України за можливість проводити масові заходи для дітей у цей буремний небезпечний час!