Вихованці гуртка "Декоративно-ужиткове мистецтво" КЗ " НЦДЮТ" представили свої роботи на обласну виставку " Народна іграшка", яка відбудеться в онлайн-форматі 1 червня на базі КЗВО "Вінницька академія безперервої освіти"

Дата: 26.05.2023 09:02

Вихованці гуртка "Декоративно-ужиткове мистецтво" Немирівського центру дитячої та юнацької творчості представили свої роботи на обласну виставку " Народна іграшка", яка відбудеться в онлайн-форматі 1 червня на базі КЗВО "Вінницька академія безперервної освіти". Виставка до Міжнародного дня захисту дітей присвячена вшануванню пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Виставка проводиться з метою формування громадянської та соціальної компетентності учнів, сприяння розвитку національно-патріотичного виховання та творчої ініціативи, уяви, фантазії дітей, формування практичних умінь та навичок щодо виготовлення народної іграшки. Адже відомо, що саме іграшка допомагає дитині пізнавати навколишній світ, заняття та побут дорослих, їх звичаї та обряди. Окрасою експозиції виставки стануть роботи і наших вихованців. Це традиційні іграшки, ляльки-мотанки та живописні картини: "Україночка", "Грибна фея, "Мотанка-оберіг", "Лялька-мотанка", "Вільна та незалежна!". Вироби наповнені декоративним багатством, особливою енергією світла та добра. Бажаємо дітям успішної творчості і в подальшому!